به گزارش “اسپرت اسکولار”، علیرضا بیرانوند پنج شنبه شب با حضور در برنامه ی فوتبال برتر پیرامون مسائل مختلفی از جمله احتمال جدایی از پرسپولیس و عذر خواهی از نیروی انتظامی صحبت کرد. او که سومین سال حضورش در پرسپولیس را به پایان رسانده در خصوص احتمال جدایی اش اظهارات جالب و مبهمی داشت.

نذر ۲۰ میلیونی ربیع خواه برای پنالتی

علیرضا بیرانوند در خصوص پنالتی تیم سپاهان نیز افزود: واقعا اتفاق خیلی بدی افتاد. من خودم در درون دروازه بودم و می گفتم اگر بازی به پنالتی برود سپاهان باتوجه به ۹ نفره بودن روحیه و تمرکز بهتری خواهد داشت. واقعا من ترسیده بودم و یک هو دقیقه ۱۱۳ پنالتی شد و وقتی من بلند شدم داور را دیدم که دست را

برای دیدن ادامه خبر می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید

https://www.sportscholars.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-0-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/

اسپرت اسکولار پنالتی ,پرسپولیس ,جدایی ,بیرانوند ,احتمال جدایی ,علیرضا بیرانوند منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ آموزشی تفریحی سئو تهران همه چیز برای تو اجناس فوق العاده تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کتاب باز 1400 كدآهنگ پيشواز ايرانسل